Ploiesti Sud - Maneciu

Stimati calatori,

Din cauza unor lucrari la linie cu inchiderea liniei curente, trenurile 15145 si 15148 in relatia Ploiesti Sud - Maneciu - Ploiesti Sud din datele 03.04.2017 si 04.04.2017 vor fi ANULATE.

 

In atentia calatorilor care urca in zilele de duminica in trenul 15152 / 15056, din statiile cuprinse intre Maneciu si Blejoi inclusiv si isi continua calatoria spre Bucuresti Nord, va informam ca pentru a putea beneficia de rezervare in automotorul care circula direct la Bucuresti va puteti achiziona cu anticipatie bilete online. De aceasta posibilitate vor beneficia si calatorii care vor achizitiona bilete de la personalul de tren, dar acest lucru se va face in limita locurilor ramase disponibile.

  

MERS TREN SECTIA PLOIESTI SUD – MANECIU   VALABIL   INCEPAND CU 11.12.2016
Regio Regio Regio Regio Regio Regio Regio Regio Regio       PLOIESTI            SUD      Regio Regio Regio Regio Regio Regio Regio Regio
15141* 15143 15145 15147** 15149 15151*) 15153 15155 15157**) MANECIU 15140 15142 15144* 15146 15148 15150* 15152 15154***
2 2 2 2 2 2 2 2 2 clasa 2 2 2 2 2 2 2 2
PLECARI DIN PLOIESTI SUD Km STATIA Km PLECARI DIN MANECIU
05:55 08:00 12:20 13:51 15:44 17:45 19:35 20:44 21:16 0 PLOIESTI      SUD      51 05:48 06:33 07:42 09:35 12:13 15:28 18:09 19:23
06:00 08:05 12:25 13:56 15:49 17:50 19:40 20:49 21:21 3 Ploiesti Est Post 1 48 05:43 06:28 07:37 09:30 12:08 15:23 18:04 19:18
06:06 08:11 12:31 14:02 15:55 17:56 19:46 20:55 21:27 6 Ploiesti Nord 45 05:38 06:23 07:32 09:25 12:03 15:18 17:59 19:13
06:19 08:17 12:37 14:08 16:01 18:02 19:52 21:01 21:35 10 Blejoi 41 05:32 06:17 07:26 09:19 11:57 15:12 17:46 19:07
06:25 08:22 12:42 14:13 16:06 18:07 19:57 21:06 21:40 14 Scaieni Hm. 37 05:26 06:11 07:20 09:13 11:51 15:06 17:40 19:01
06:28 08:25 12:45 14:16 16:09 18:10 20:00 21:09 21:43 16 Boldesti hc. 35 05:24 06:09 07:18 09:11 11:49 15:04 17:38 18:59
06:33 08:30 12:50 14:21 16:14 18:15 20:05 21:14 21:48 18 Lipanesti hc. 33 05:19 06:04 07:13 09:06 11:44 14:59 17:33 18:54
06:38 08:34 12:54 14:25 16:18 18:19 20:09 21:18 21:52 22 Magurele Sud h. 29 05:15 06:00 07:09 09:02 11:40 14:55 17:29 18:50
06:43 08:39 12:59 14:30 16:23 18:24 20:14 21:23 21:57 24 Magurele Prahova h. 27 05:12 05:57 07:06 08:59 11:37 14:52 17:26 18:47
06:49 08:44 13:04 14:35 16:28 18:29 20:19 21:28 22:02 27 Magurele Nord h. 24 05:07 05:52 07:01 08:54 11:32 14:47 17:21 18:42
06:54 08:48 13:08 14:46 16:32 18:41 20:23 21:32 22:06 28 Faget Teleajen 23 05:04 05:49 06:58 08:51 11:29 14:44 17:18 18:39
06:59 08:53 13:13 14:51 16:37 18:46 20:28 21:37 22:11 31 Gura Vitioarei h. 20 04:59 05:44 06:45 08:39 11:24 14:39 17:13 18:34
07:04 08:58 13:18 14:56 16:42 19:00 20:33 21:42 22:16 33 Valenii de Munte 18 04:55 05:40 06:41 08:35 11:20 14:35 17:09 18:30
07:10 09:04 13:24 15:02 16:48 19:06 20:39 21:48 22:22 36 P.mac.Valeni Nord 15 04:50 05:35 06:36 08:30 11:15 14:30 17:04 18:25
07:17 09:11 13:31 15:09 16:55 19:13 20:46 21:55 22:29 40 TEISANI 11 04:45 05:30 06:31 08:25 11:10 14:25 16:59 18:20
07:24 09:18 13:38 15:16 17:02 19:20 20:53 22:02 22:36 43 Homoraciu P.M. 8 04:40 05:25 06:26 08:20 11:05 14:20 16:46 18:15
07:30 09:24 13:44 15:22 17:08 19:26 20:59 22:08 22:42 47 Izvoarele hc. 4 04:33 05:18 06:19 08:13 10:58 14:13 16:39 18:08
07:34 09:28 13:48 15:26 17:12 19:30 21:03 22:12 22:46 48 Maneciu Pamenteni hc. 3 04:30 05:15 06:16 08:10 10:55 14:10 16:36 18:05
07:39 09:33 13:53 15:31 17:17 19:35 21:08 22:17 22:51 51 MANECIU 0 04:25 05:10 06:11 08:05 10:50 14:05 16:31 18:00
* TRENURILE 15141, 15144, 15150  NU CIRCULA IN ZILELE DE SAMBATA SI DUMINICA
** TRENUL 15147 NU CIRCULA IN ZILELE DE SAMBATA.    IN PERIOADA 26.06.2017-30.09.2017 NU CIRCULA IN ZILELE DE SAMBATA SI DUMINICA
*) TRENUL 15151 NU CIRCULA IN ZILELE DE SAMBATA SI DUMINICA
*** TRENUL 15154 NU CIRCULA IN ZILELE DE SAMBATA
**) TRENUL 15157 CIRCULA DUMINICA 

 

Pentru informatii legate de intarzieri sau anulari ale trenurilor de pe aceasta sectie va rugam sa consultati sectiunea Anulari / Intarzieri. Va multumim pentru intelegere!

TRANSFEROVIAR CALATORI NU ISI ASUMA RASPUNDEREA PENTRU INFORMATIILE AFISATE PE ALTE SITE-URI INAFARA DE www.transferoviarcalatori.ro

Meniu de Logare

Vă rugăm să introduceţi datele de logare!
CMS Design - Joomla Wordpress Templates